Film

6.1 7 ocen 1 10

Sekret bogini fortuny

produkcja
Włochy
gatunek
dramat
premiera
16 października 2020 (Polska)
19 grudnia 2019 (Świat)
reżyseria
Ferzan Özpetek
scenariusz
Ferzan Özpetek
czas trwania
1 godz. 58 min.

Obsada

Jasmine Trinca, Stefano Accorsi, Filippo Nigro, Loredana Cannata, Edoardo Leo, Barbara Chichiarelli, Serra Yilmaz, Ed Hendrik, Dora Romano, Stefano Accorsi, Edoardo Leo, Filippo Nigro, Jasmine Trinca, Loredana Cannata, Barbara Chichiarelli, Serra Yilmaz, Ed Hendrik, Dora Romano, Sara Ciocca, Barbara Alberti, Osasere Imafidon, Edoardo Brandi, Pia Lanciotti, Cristina Bugatty

Opis filmu

Annamaria, która musi udać się na obserwację do szpitala, oddaje dwójkę swoich dzieci pod opiekę wieloletnich przyjaciół gejów – Artura i Alessandra. Są razem od ponad piętnastu lat, ale w ich wspólne życie już dawno wkradła się rutyna i kłótnie, a po gorącym uczuciu pozostały ledwie wspomnienia. Kiedy wydaje się, że ich związek niechybnie zmierza ku końcowi, bohaterowie niespodziewanie dostają od losu drugą szansę. Pojawienie się pociech przyjaciółki wywraca ich dotychczasowe życie do góry nogami, a sytuacji nie ułatwia babcia dzieci – egoistyczna i wyniosła arystokratka, która również chce odegrać swoją rolę w ich życiu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.