• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Film

Foki kontra rekiny
7.0 2 oceny 1 10

Foki kontra rekiny

produkcja
RPA
gatunek
animacja
premiera
3 czerwca 2022 (Polska)
reżyseria
Greig Cameron
scenariusz
Greig Cameron
czas trwania
1 godz. 37 min.
dla dzieci
od lat 7
Grają
Helios Metropolia Helios Forum Gdańsk

Obsada

J.K. Simmons, Dolph Lundgren, Sharlto Copley, Bumper Robinson, Jessie T. Usher, Julian Alexander Smith, Patrick Warburton, Rick Zieff, Richard Steven Horvitz

Opis filmu

Animowana komedia o zwariowanych fokach, przed którymi lepiej spływać i cwanych rekinach, którym opadną szczęki! Rafy koralowe żartów oraz ocean akcji i przygód już czekają w nowym filmie producentów i twórców hitów „ZAMBEZIA”, „KUMBO” oraz „AINBO – STRAŻNICZKA AMAZONII”. W angielskiej wersji językowej filmu głosów swoich użyczyli J.K. Simmons – gwiazda megahitu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, weteran kina akcji Dolph Lundgren oraz idealnie pasujący do roli foki ze względu na swój przydomek… Seal! Quinn jest uroczą, ale i zadziorną foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Tak być nie może! Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów. W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i oczywiście naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka uczta w postaci ławicy sardynek – podwodne manewry najwyższy czas będzie zacząć!

Zwiastun

Repertuar: Foki kontra rekiny

Szukaj
  • pt 08 lip
  • sob 09 lip
  • nd 10 lip
Godz.
Ładowanie
Logo

Helios Forum Gdańsk

Gdańsk

Dzisiaj - 01 lipca

sobota - 02 lipca

niedziela - 03 lipca

poniedziałek - 04 lipca

wtorek - 05 lipca

środa - 06 lipca

czwartek - 07 lipca

Helios

Helios Metropolia

Gdańsk

Dzisiaj - 01 lipca

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Premiery

01.07.2022 r.

24.06.2022 r.