stat
Impreza już się odbyła

o Yeti!

O YETI! Ale się będzie działo... Przeżyj niezwykłą przygodę w Himalajach! W sobotę 21 września w Manhattanie zapanuje prawdziwie zimowa aura.

Z okazji nadchodzącej premiery animowanego filmu dla dzieci "O Yeti!" zapraszamy najmłodszych na niezwykłą zabawę w krainie lodu. Podczas wydarzenia zaplanowano takie atrakcje, jak wspinaczka na lodowej górze, jazda na nartach i warsztaty origami.
Wśród atrakcji:

ZDJĘCIA, JAKICH JESZCZE NIE MIAŁ NIKT: zaprosimy dzieci do środka wielkiej śnieżnej kuli, gdzie w wyjątkowym - zimowym - otoczeniu będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia!

ICE BAR KIDS: Igloo-bar zachwyci wszystkie dzieciaki! Dzięki wykorzystaniu specjalnej techniki poczujemy się jak w krainie lodu, gdzie skosztujemy mroźnych, owocowych drinków.

STREFA RUCHU: LODOWA GÓRA - tu dzieci poczują się jak prawdziwi zdobywcy, mogąc wspinać się na... lodową górę • KOSZYKÓWKA - takiego meczu jeszcze nie było! Dzieci będą rzucać do kosza włochatą jak Yeti piłką • NARTY INTEGRACYJNE - zadanie nie jest proste - dzieci muszą pokonać odcinek oblodzonego jeziora! Powodzenie misji zależy od współpracy zawodników!

WARSZTATY: dzieci kochają tworzyć, dlatego przygotowaliśmy strefę warsztatową, gdzie wraz z naszymi animatorami nauczymy dzieciaki origami oraz kaligrafii. Każdy otrzyma swoją pracę na pamiątkę!

Już niedługo do kin trafi zupełnie nowy film DreamWorks, twórców "Shreka", "Jak wytresować smoka" i "Madagaskaru". Komedia "O Yeti!" zapowiada się na absolutny przebój jesieni. Ale zanim Yeti odwiedzi kina, dowiemy się o nim co nie co podczas imprezy O Yeti! w Manhattanie!

O Yeti! 21 września, od godz. 11:00.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi