stat
Impreza już się odbyła

Złe wychowanie - seans + dyskusja

5 listopada zapraszamy na seans i dyskusję wokół filmu "Złe wychowanie", adaptacji jednego z najgłośniejszych młodzieżowych bestsellerów.

sie 15

niedziela, godz. 12:00 - 23:00

Gdańsk, Strajku Dokerów 5
Wstęp wolny
Akcja filmu dzieje się w Montanie, w latach 90. Bohaterką jest tytułowa Cameron Post, nastolatka, którą bliscy nakrywają w niedwuznacznej sytuacji z koleżanką. W konsekwencji dziewczynka zostaje wysłana na specjalistyczny obóz, podczas którego ma przejść tzw. "terapię konwersyjną" oraz nauczyć się "właściwych ról płciowych". Na miejscu Cameron poznaje inną młodą lesbijkę posługującą się pseudonimem Jane Fonda oraz geja przedstawiającego się jako Czerwony Orzeł. Trójka szybko się zaprzyjaźnia i postanawia udowodnić wszystkim innym, że młodość i radość życia nie dają się łatwo ujarzmić.

Reżyserka stara się pokazać, że nawet film o sprawach bolesnych i kontrowersyjnych może poprawić humor i dodać otuchy. Niepisanym mottem filmu jest hasło "Co, jeśli nie możesz stać się jeszcze lepszym?"

Dramat, Reżyseria: Desiree Akhavan
Obsada:
Chloë Grace Moretz Sasha Lane John Gallagher Jr. Forrest Goodluck

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi