W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Zestaw 2 - Maraton Sylwestrowy

Sylwester w Kinie lub Teatrze

Zapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. Na początek na naszych ekranach zagoszczą Charlize Theron, Nicole Kidman oraz Margot Robbie w przedpremierowym filmie "Gorący temat". Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmie niesamowita Renée Zellweger w porywającej roli "Judy".

Gwarantujemy, że nie zabraknie wspaniałych emocji, zabawy i dobrego smaku! W dodatku, to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie nowego, 2020 Roku! O północy toast noworoczny z lampką szampana!

Start: 31.12.2019. godz. 21.45

Zagramy:
Gorący temat (Przedpremierowo!)
Judy (Przedpremierowo!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

Informujemy, iż podczas najbliższego Nocnego Maratonu Filmowego Galeria Metropolia udostępni Państwu BEZPŁATNIE parking naziemny w pasie Drogi Czerwonej.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Ceny biletów za cały maraton:

- Promocyjny* 60 zł
- Normalny 70 zł

* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do 23.12.2019r.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij