W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.

Film

3.6 87 ocen 1 10

Zenek

(56 opinii)
produkcja
Polska
gatunek
biograficzny, muzyczny
premiera
14 lutego 2020 (Polska)

Obsada

Jakub Zając, Krzysztof Czeczot, Klara Bielawka, Karol Dziuba, Jan Frycz, Roman Gancarczyk, Agnieszka Suchora, Jędrzej Bigosiński

Opis filmu

Jesteście gotowi na spotkanie z legendą? Warto mieć marzenia i je spełniać, a przy okazji dawać radość milionom rodaków. "Zenek" to z jednej strony paradokument, z drugiej obraz minionej epoki. Film o Zenku Martyniuku, królu muzyki, której nazwę wymyślił on sam. Będzie więc i disco polo, ale także wiele innych dyskotekowych hitów. W roli muzyka wystąpią Jakub Zając oraz Krzysztof Czeczot.

Zwiastun

Nasza recenzja

Przekorny los, pokorny film. Recenzja filmu

Wystarczy energiczny podkład z keyboardu i zapadający w pamięć refren, by discopolowy szlagier podbił serca milionów słuchaczy. Podobny patent zastosowano w filmowej opowieści o liderze zespołu Akcent. "Zenek" jest wypolerowaną na błysk muzyczną biografią skomponowaną pod gusta szerokiej publiczności, której raczej nie będzie przeszkadzać niewygórowany poziom artystyczny produkcji i jej...

Opinie (56) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.