W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Z dzieckiem w kinie: Małe kobietki (1 opinia)

Organizujemy specjalny seans skierowany do rodziców z dziećmi. Chcemy dać możliwość pogodzenia opieki nad dzieckiem z czasem dla siebie i rozrywką w kinie.

mar 30

poniedziałek, godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 14,90 zł
kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
W tym czasie na sali kinowej dzieci będą mogły spokojnie rozgościć się na kocach przed ekranem, a rodzice mając je na oku - oglądać w tym czasie film. Film będzie odpowiednio ściszony, a na sali pozostaną włączone niektóre światła.

"Małe kobietki"
Ameryka, lata sześćdziesiąte XIX wieku. W domostwie zwanym Orchard House od pokoleń mieszka rodzina Marchów. Pod nieobecność ojca walczącego w wojnie secesyjnej, opiekę nad czterema córkami sprawuje samodzielnie ich matka, Marmee. Marmee wyraźnie wyprzedza swoją epokę, wpajając dziewczynkom ideały wolności i namawiając je, by znalazły własną drogę w życiu. Córki pani March - stateczna Meg, żywa jak iskra Jo, nieśmiała, uzdolniona muzycznie Beth i nieco przemądrzała Amy - starają się, jak mogą, by urozmaicić swoje naznaczone ciągłym brakiem pieniędzy życie, chociaż boleśnie odczuwają nieobecność ojca. Bez względu na to, czy układają plan zabawy czy zawiązują tajne stowarzyszenie, dosłownie wszystkich zarażają swoim entuzjazmem. Poddaje mu się nawet Laurie, samotny chłopiec z sąsiedniego domu, oraz jego tajemniczy, bogaty dziadek.

Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.