stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Yuli

Yuli, dzięki uporowi i wytrwałości ojca, staje się jednym z najlepszych baletmistrzów świata. Na pierwszy rzut oka może się wydawać typową historią "od zera do bohatera", jednak daleko mu do sztampy. Yuli to dzieło z nietypową strukturą i niesamowitą głębią emocjonalną.

11 lipca - 27 sierpnia 2020, godz. 14:00

bilety 20  zł

w każdy wtorek (do 01.09), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Opis filmu
Ekranizacja bestsellerowej autobiografii Carlosa Acosty, słynnego kubańskiego baletmistrza, z samym artystą w roli głównej. Jako dziecko Yuli (przydomek tancerza nadany mu przez ojca) nie wykazuje szczególnego zainteresowania ani edukacją, ani tańcem. Dyscyplina to coś od czego ucieka na rzecz emocjonujących przygód rozgrywających się na ulicach Hawany. Ojciec chłopca nie daje jednak za wygraną. Jest przekonany, że jego syn ma ogromny talent, więc zmusza go do udziału w zajęciach tanecznych. Powoli ta przykra powinność zamienia się w największą pasję Yulego i otwiera przez nim drzwi do najlepszych zespołów baletowych świata.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij