W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.

Film

6.0 6 ocen 1 10

X-Men: Apocalypse

produkcja
USA
gatunek
Akcja, Fantasy, Przygodowy
premiera
20 maja 2016 (Polska)
18 maja 2016 (Świat)
reżyseria
Bryan Singer
scenariusz
Simon Kinberg
czas trwania
2 godz. 23 min.

Obsada

James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne, Evan Peters, Josh Helman

Opis filmu

Po sukcesie “X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” reżyser Bryan Singer przedstawia ”X-Men: Apocalypse”. Tytułowy Apocalypse to pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, którego od zarania cywilizacji czczono niczym boga. Apocalypse przejął moce wielu innych mutantów, co czyni go nieśmiertelnym i niepokonanym. Gdy budzi się do życia po wielu tysiącach lat, postanawia podbić świat i gromadzi wokół siebie grupę potężnych mutantów, wśród których jest rozczarowany i pozbawiony złudzeń Magneto. Wspólnie postanawiają oczyścić rodzaj ludzki i zaprowadzić nowy porządek na świecie, którym odtąd niepodzielnie władać będzie Apocalypse. Mimo iż los Ziemi wydaje się przesądzony, Raven i Profesor X postanawiają wkroczyć do akcji i z pomocą grupy młodych X-Menów powstrzymać wroga i ocalić nasz świat przed totalnym zniszczeniem.

Zwiastun

Nasza recenzja

Krok wstecz. Recenzja filmu

"Trzecia część jest zawsze najgorsza" - ironizuje na ekranie filmowa Jean Grey. Nie trzeba telekinetycznych zdolności bohaterki, aby niestety zgodzić się z tym stwierdzeniem, które mimowolnie streszcza najnowszą odsłonę sagi X-Men. Bryan Singer zdecydowanie docisnął pedał gazu. W "Apocalypse" wszystko dzieje się szybciej, mocniej i w większych ilościach. O ile prędkość tego filmowego bolidu...

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij