stat

Wszyscy wiedzą - Dzień Kobiet po hiszpańsku

Na ekranie jedna z najsłynniejszych aktorskich par, a przed filmem - hiszpańskie atrakcje, które dla widzów KIna Studyjnego GCF przygotowali Gutek Film, Radio Wihajster i Tapas Barcelona. Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na wyjątkowy pokaz przedpremierowy filmu "Wszyscy wiedzą" w reżyserii Asghara Farhadiego z Penélope Cruz i Javierem Bardemem w rolach głównych - w piątek, 8 marca 2019 roku.

Kino Hiszpańskie Zimą

10 stycznia - 2 lutego 2020, godz. 19.30

bilety 16  zł
ulgowy 14  zł
Kup bilet

Kultura Dostępna

sty 23

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Muzyka na żywo

Tati Vaitovich, wokalistka o głębokim głosie kojącym zmysły. Jej dusza oddana jest muzyce jazzowej, hip hop i RnB. Jako sześciolatka rozpoczęła naukę śpiewu i gry na fortepianie. Będąc małym dzieckiem brała udział w międzynarodowych festiwalach i konkursach, w których zdobywała główne nagrody. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalistyki jazzowej. Współpracuje z gitarzystą Mateuszem Jaremko. Aktualnie w przygotowaniu jest materiał na jej debiutancki album.

Degustacja hiszpańskiego wina
Hiszpania od zawsze kojarzy się z pięknymi widokami, wspaniałą Penélope Cruz oraz wyborną kuchnią i winem. O ile widoki i Penélope Cruz pojawią się na ekranie, to wina o wiele lepiej skosztować samemu, niż tylko je oglądać. Przed seansem będzie nim częstowała restauracyjka TAPAS Barcelona.

Godzina 20.30

Kilka słów o filmie. Losowanie vouchera do restauracji Tapas Barcelona oraz filmów DVD z repertuaru Gutek Film.

Pokaz filmu "Wszyscy wiedzą"
Po wielu latach nieobecności Laura wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco, swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani...

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Kraina miodu
Ocena: 7.9 / 28 głosów
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie
Ocena: 7.5 / 109 głosów
Dwóch papieży
Ocena: 7.3 / 57 głosów

Zapowiedzi