stat
Impreza już się odbyła

Wszyscy wiedzą - Dzień Kobiet po hiszpańsku

Na ekranie jedna z najsłynniejszych aktorskich par, a przed filmem - hiszpańskie atrakcje, które dla widzów KIna Studyjnego GCF przygotowali Gutek Film, Radio Wihajster i Tapas Barcelona. Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na wyjątkowy pokaz przedpremierowy filmu "Wszyscy wiedzą" w reżyserii Asghara Farhadiego z Penélope Cruz i Javierem Bardemem w rolach głównych - w piątek, 8 marca 2019 roku.

sty 26

środa, godz. 18:00

bilety 33,90 zł
przedsprzedaż 21,90 - 27,90 zł
sty 26

środa, godz. 18:00

bilety 33,90 zł
przedsprzedaż 21,90 - 27,90 zł
Muzyka na żywo

Tati Vaitovich, wokalistka o głębokim głosie kojącym zmysły. Jej dusza oddana jest muzyce jazzowej, hip hop i RnB. Jako sześciolatka rozpoczęła naukę śpiewu i gry na fortepianie. Będąc małym dzieckiem brała udział w międzynarodowych festiwalach i konkursach, w których zdobywała główne nagrody. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale wokalistyki jazzowej. Współpracuje z gitarzystą Mateuszem Jaremko. Aktualnie w przygotowaniu jest materiał na jej debiutancki album.

Degustacja hiszpańskiego wina
Hiszpania od zawsze kojarzy się z pięknymi widokami, wspaniałą Penélope Cruz oraz wyborną kuchnią i winem. O ile widoki i Penélope Cruz pojawią się na ekranie, to wina o wiele lepiej skosztować samemu, niż tylko je oglądać. Przed seansem będzie nim częstowała restauracyjka TAPAS Barcelona.

Godzina 20.30

Kilka słów o filmie. Losowanie vouchera do restauracji Tapas Barcelona oraz filmów DVD z repertuaru Gutek Film.

Pokaz filmu "Wszyscy wiedzą"
Po wielu latach nieobecności Laura wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco, swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani...

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.