stat
Impreza już się odbyła

Wszyscy moi synowie- National Theatre Live

Dobra nowina dla wszystkich miłośników teatru! Na ekrany kin sieci Multikino - w ramach projektu MultiCulture Britain - powraca cykl National Theatre Live, prezentujący najlepsze spektakle brytyjskie. Starannie wyselekcjonowane tytuły, plejada aktorskich sław, nagradzani reżyserzy - to wszystko na wielkim ekranie, w najlepszej jakości dźwięku i obrazu. W nadchodzących miesiącach Multikino pokaże aż osiem tytułów, z czego dwa - "Uśmiechnij się póki czas" i "Fleabag. Szmata" - premierowo.

Spektakl "Wszyscy moi synowie" na podstawie sztuki Arthura Millera. Znany dramatopisarz oparł tekst na prawdziwych wydarzeniach, związanych z malwersacjami w jednej z amerykańskich firm przemysłu lotniczego w latach 40. XX wieku. Wątki te połączył w spójną całość z inspiracjami Ibsenowskimi. Amerykańskie małżeństwo Kellerów poznajemy w 1947 roku. Zbudowali dom, wychowali dwóch synów i prowadzą dobrze prosperujący biznes. Spokojne życie Joego i Kate zacznie się jednak powoli rozpadać, gdy na ich drodze pojawi się tajemnicza postać z przeszłości. Ukrywana przez lata prawda wyjdzie na jaw, a cena amerykańskiego snu okaże się dla bohaterów niezwykle wysoka. W obsadzie wyreżyserowanego przez Jeremy'ego Herrina (NT Live: "This House", "People, Places&Things") spektaklu znaleźli się Sally Field ("Stalowe magnolie", "Forrest Gump", "Pani Doubtfire", "Lincoln") i Bill Pullman ("Dzień niepodległości", nagrodzona w Gdyni "Ukryta gra"), a także znana z roli królowej Wiktorii w serialu BBC, Jenna Coleman ("Victoria") i, uwielbiany za rolę Merlina w młodzieżowej produkcji tej samej stacji, Colin Morgan ("Merlin").

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.