stat
PATRONAT

Wakacyjne poranki w Cinema3D - Mała wielka stopa

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kino CINEMA3D w Gdańsku w Galerii Morena zaprasza całe rodziny do spędzenia czasu w kinie w sobotnie, lipcowe poranki. Co tydzień, o godzinie 10:00 odbędą się seanse filmów familijnych i bajek.

lut 24

poniedziałek, godz. 20.00

Sopot,
bilety 10 zł
mar 12

czwartek, godz. 18:30

bilety 15 zł
ulgowy 10 zł
21.07.2018 - "Mała wielka stopa"

Film współtwórcy takich animowanych hitów jak "ŻÓŁWIK SAMMY", "JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC", "EPOKA LODOWCOWA 4", "MINIONKI". Nikt ich nie widział, ale wszyscy o nich słyszeli. Yeti! A gdybyś pewnego dnia odkrył, że jesteś jednym z nich?

Opis filmu
Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykle konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata ma pewne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda!

Więcej informacji oraz bilety on-line na:
http://www.cinema3d.pl/gdansk/wydarzenie/wakacyjne-poranki-familijne

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij