Impreza już się odbyła

Wakacyjne Kino Akwarium (1 opinia)

Wakacje witamy z nadzieją na spędzenie wyjątkowych chwil wśród najbliższych. Jedni marzą o relaksie i błogim odpoczynku inni starają się aktywnie spędzać każdą chwilę. Niezależnie od tego, do której z tych grup należysz, Akwarium Gdyńskie przywita Cię z szeroko otwartymi ramionami. W sezonie wakacyjnym (lipiec, sierpień) zapraszamy naszych gości na dodatkowe atrakcje dostępne w cenie biletu wstępu. Jako specjaliści w dziedzinie łączenia rozrywki z edukacją proponujemy zapamiętywane atrakcje.

w każdy poniedziałek (do 24.08), godz. 21:00

bilety 12 zł
Kup bilet
wrz 22

wtorek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Goście szukający ochłody od gorącej atmosfery wakacyjnych rozrywek, zaznają chwili wytchnienia, uczestnicząc w Wakacyjnym Kinie Akwarium. Seanse filmowe dotyczące tematyki przyrodniczej będą odbywać się co godzinę w Sali Kinowej, na parterze budynku Akwarium Gdyńskiego od 11.00 do 18.00, we wszystkie dni tygodnia.

Uczestnictwo nie wymaga wcześniejszych zapisów, jednak liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sal, a wszystkie wymienione wyżej atrakcje będą dostępne w ramach biletu wstępu do Akwarium. Kasa Akwarium czynna do 20:30.

Aktualne ceny biletów dostępne na stronie: https://akwarium.gdynia.pl/bilety/

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.