stat
Impreza już się odbyła

Wakacyjne Kino Akwarium (1 opinia)

Wakacje witamy z nadzieją na spędzenie wyjątkowych chwil wśród najbliższych. Jedni marzą o relaksie i błogim odpoczynku inni starają się aktywnie spędzać każdą chwilę. Niezależnie od tego, do której z tych grup należysz, Akwarium Gdyńskie przywita Cię z szeroko otwartymi ramionami. W sezonie wakacyjnym (lipiec, sierpień) zapraszamy naszych gości na dodatkowe atrakcje dostępne w cenie biletu wstępu. Jako specjaliści w dziedzinie łączenia rozrywki z edukacją proponujemy zapamiętywane atrakcje.

w każdy czwartek (do 24.02), godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Goście szukający ochłody od gorącej atmosfery wakacyjnych rozrywek, zaznają chwili wytchnienia, uczestnicząc w Wakacyjnym Kinie Akwarium. Seanse filmowe dotyczące tematyki przyrodniczej będą odbywać się co godzinę w Sali Kinowej, na parterze budynku Akwarium Gdyńskiego od 11.00 do 18.00, we wszystkie dni tygodnia.

Uczestnictwo nie wymaga wcześniejszych zapisów, jednak liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sal, a wszystkie wymienione wyżej atrakcje będą dostępne w ramach biletu wstępu do Akwarium. Kasa Akwarium czynna do 20:30.

Aktualne ceny biletów dostępne na stronie: https://akwarium.gdynia.pl/bilety/

Opinie (1)

  • za drogie bilety

    Cena biletów z kosmosu.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi