• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

VHS Hell w plamie

VHS HELL i GAK Plama zapraszają na kino plenerowe pośród bloków na gdańskiej Zaspie! To cykliczne wydarzenie prezentujące niekonwencjonalne kino klasy B, które albo wypadło ze światowej dystrybucji, albo istnieje w niej w bardzo ograniczonym zakresie.

To nostalgiczny hołd dla amerykańskiego kina niskobudżetowego minionych dekad i polskiej rzeczywistości doby transformacji ustrojowej.

W programie:
Robot Holocaust, reż. Tim Kincaid, Włochy/Stany Zjednoczone, 1986, 79 min.
Jeden z nielicznych niepornograficznych filmów w dorobku Tima Kincaida, autora przełomowej w dziejach gejowskich filmów dla dorosłych Trylogii Kansas City. Grupka śmiałków przemierza pustkowia, aby pokonać demonicznego Dark One i wyrwać z jego szponów naukowca zdolnego uratować ludzkość. Robot Holocaust to włosko-amerykańskie, fatalnie zrealizowane postapo, zaludnione przez dukających niedorzeczne kwestie naturszczyków, miotających się pośród kartonowej scenografii i chałupniczych efektów specjalnych najgorszego sortu. Kincaid nakręcił ze wszech miar nieudany produkt filmopodobny, ponosząc permanentną klęskę na każdym etapie jego produkcji. Dla wielbicieli kina dobrego inaczej pozycja obowiązkowa!

Pokaz z taśmy VHS.
Zabierzcie ze sobą koce i coś ciepłego do picia. Na wypadek chłodniejszego wieczoru będą na Was czekały koksowniki. W przypadku deszczu seans zostanie przeniesiony do wnętrza Klubu Plama (liczba miejsc będzie wówczas ograniczona).

_
Autorem plakatu jest Tomasz Kaczkowski.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.