W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

VHS Hell Live: Zardoz (1 opinia)

Piotr Czeszewski przeczyta kultowego, psychodelicznego Zardoza na żywo w ramach pokazu VHS Hell Live na Octopus Film Festival. Jak to w przypadku pokazów VHS Hell Live bywa, nasz lektor nie dostanie żadnej ścieżki dialogowej - będzie musiał improwizować dialogi na poczekaniu, wpatrując się w magnetyczny wąs Seana Connery'ego.

w każdy piątek (od 03.04 do 15.05.2020), godz. 18:00 - 19:00

Online
Wstęp wolny
kwi 9

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Oryginalny tytuł: Zardoz | Reżyseria: John Boorman | Produkcja: Irlandia, USA, 1974 | Czas: 105'
Występują: Sean Connery, Charlotte Rampling, Sara Kestelman, John Alderton

Zardoz, wyreżyserowany w 1974 roku przez Johna Boorman, twórcę legendarnego Uwolnienia, jest filmem tak wspaniałe kuriozalnym, że gdyby nie istniał, to trzeba byłoby go wymyślić. Bo czy powstał jakiś inny film, w którym James Bond nosiłby warkocz, wąsa i burdelowe kozaczki? Czy można wynaleźć bardziej absurdalny strój dla głównego bohatera niż pomarańczowe slipy połączone z pasem na amunicję? I czy dałoby się wpaść na lepszą wizję przyszłości niż ta, w której ludzkimi działaniami kieruje wielka kamienna gęba?

Na wszystkie te pytania postara się odpowiedzieć Piotr Czeszewski.

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.