stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VHS HELLoween!

Ekipa VHS Hell oraz klub B90 zapraszają na VHS HELLOWEEN! Już 31 października pokażemy dwa horrory, które w złotym okresie wypożyczalni wideo znajdowały się w sekcji "na tydzień za 1 zł". To kolejna okazja, aby posłuchać dialogów improwizowanych na żywo przez naszych wspaniałych lektorów.

Kino Hiszpańskie Zimą

10 stycznia - 2 lutego 2020, godz. 19.30

bilety 16  zł
ulgowy 14  zł
Kup bilet

Kino Kobiet

sty 30

czwartek, godz. 18:30

bilety 25,90 zł
W programie:

"Dziewczyna z kawałków" ("Frankenhooker"), reż. Frank Henenlotter, 1990, 85 min.


Kultrowa komedia gore opowiadająca o studencie medycyny, którego narzeczona ginie w nieszczęśliwym wypadku. Zrozpaczony Jeffrey postanawia przywrócić ją do życia. Rekonstruuje ukochaną, używając części ciał i organów rozerwanych na strzępy prostytutek. Operacja przebiega pomyślnie, jednak pojawia się problem - Elizabeth ubiera szpilki i rusza w miasto. Wspaniałe efekty specjalne, chore poczucie humoru i jeden z najlepszych filmów w karierze Franka Henenlottera ("Wiklinowy koszyk", "Zniszczenie mózgu").
Lektor: Piotr Czeszewski.

"Slime City", reż. Gregory Lamberson,1988, 81 min.

Alex przeprowadza się do obskurnego nowojorskiego budynku. Szybko okazuje się, że jego sąsiedzi są o wiele gorsi, niż mógłby się spodziewać - w swoim mieszkaniu przygotowują dziwaczną miksturę, która zamienia Aleksa w morderczą kreaturę.
Efekty specjalne przygotowane na potrzeby "Frankenhookera" to oscarowy materiał w porównaniu z tym, co zobaczycie w "Slime City". Jeśli dodamy do tego zupełnie pretekstową fabułę i aktorów, którzy zachowują się, jakby grali za karę, otrzymamy idealną filmową miksturę na halloweenowy wieczór.
Lektor: Mateusz Gołębiowski.

WSTĘP: 10 zł

UWAGA! Sprzedaż limitowanej puli biletów rusza w czwartek 12 października o godz. 10:00! Bilety będą do nabycia na stronie: http://tickets.soundrive.pl/pl/. Kto pierwszy, ten lepszy!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
Ocena: 8.5 / 2 głosy
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
Ocena: 8.2 / 274 głosy
Proxima
Ocena: 8.0 / 1 głos

Zapowiedzi