stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VHS HELLoween!

Ekipa VHS Hell oraz klub B90 zapraszają na VHS HELLOWEEN! Już 31 października pokażemy dwa horrory, które w złotym okresie wypożyczalni wideo znajdowały się w sekcji "na tydzień za 1 zł". To kolejna okazja, aby posłuchać dialogów improwizowanych na żywo przez naszych wspaniałych lektorów.

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł

Kino Konesera - Anioł

mar 13

środa, godz. 18:30

bilety 26,50  zł
ulgowy 22,50  zł


W programie:

"Dziewczyna z kawałków" ("Frankenhooker"), reż. Frank Henenlotter, 1990, 85 min.


Kultrowa komedia gore opowiadająca o studencie medycyny, którego narzeczona ginie w nieszczęśliwym wypadku. Zrozpaczony Jeffrey postanawia przywrócić ją do życia. Rekonstruuje ukochaną, używając części ciał i organów rozerwanych na strzępy prostytutek. Operacja przebiega pomyślnie, jednak pojawia się problem - Elizabeth ubiera szpilki i rusza w miasto. Wspaniałe efekty specjalne, chore poczucie humoru i jeden z najlepszych filmów w karierze Franka Henenlottera ("Wiklinowy koszyk", "Zniszczenie mózgu").
Lektor: Piotr Czeszewski.

"Slime City", reż. Gregory Lamberson,1988, 81 min.

Alex przeprowadza się do obskurnego nowojorskiego budynku. Szybko okazuje się, że jego sąsiedzi są o wiele gorsi, niż mógłby się spodziewać - w swoim mieszkaniu przygotowują dziwaczną miksturę, która zamienia Aleksa w morderczą kreaturę.
Efekty specjalne przygotowane na potrzeby "Frankenhookera" to oscarowy materiał w porównaniu z tym, co zobaczycie w "Slime City". Jeśli dodamy do tego zupełnie pretekstową fabułę i aktorów, którzy zachowują się, jakby grali za karę, otrzymamy idealną filmową miksturę na halloweenowy wieczór.
Lektor: Mateusz Gołębiowski.

WSTĘP: 10 zł

UWAGA! Sprzedaż limitowanej puli biletów rusza w czwartek 12 października o godz. 10:00! Bilety będą do nabycia na stronie: http://tickets.soundrive.pl/pl/. Kto pierwszy, ten lepszy!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Kina

Gdańsk

Sopot

Gdynia

Rumia

DKFy

Najwyżej oceniane

Gdyby ulica Beale umiała mówić
Ocena: 10.0 / 2 głosy
Green Book
Ocena: 8.7 / 140 głosów
Jak wytresować smoka 3
Ocena: 7.9 / 57 głosów

Zapowiedzi