stat
Impreza odwołana

Uśmiechnij się, póki czas - National Theatre Live

Dobra nowina dla wszystkich miłośników teatru! Na ekrany kin sieci Multikino - w ramach projektu MultiCulture Britain - powraca cykl National Theatre Live, prezentujący najlepsze spektakle brytyjskie. Starannie wyselekcjonowane tytuły, plejada aktorskich sław, nagradzani reżyserzy - to wszystko na wielkim ekranie, w najlepszej jakości dźwięku i obrazu. W nadchodzących miesiącach Multikino pokaże aż osiem tytułów, z czego dwa - "Uśmiechnij się póki czas" i "Fleabag. Szmata" - premierowo.

"Uśmiechnij się, póki czas" ("Present Laughter") to przezabawna, odważna komedia Noëla Cowarda w reżyserii Matthew Warchusa. Z wcześniejszą premierą łączy ją Andrew Scott - aktor znany m. in. z "Sherlocka" BBC, który w serialu "Fleabag" stworzył kreację urzekającą widzów na całym świecie, tym razem wcieli się w rolę... aktora. Garry Essendine - główny bohater "Uśmiechnij się..." właśnie przechodzi kryzys wieku średniego - fanaberie, romanse i zgrana paczka przyjaciół, która stara się dotrzymać mu kroku - to mieszanka gwarantująca liczne wybuchy śmiechu. W wirze zabawy i flirtów twórcy sztuki skłaniają nas także do refleksji: nad kwestiami samotności, tożsamości i ceny sławy. Jak potoczą się losy Gary'ego będzie można przekonać się w Multikinie w październiku i w listopadzie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.