stat
Impreza już się odbyła

Twój Seans Prywatny

Idea seansów prywatnych narodziła się z troski o Wasz komfort, a także z uszanowaniem Waszej indywidualności. Od 3 lipca w kinach Helios możliwe jest wykupienie seansu na wyłączność i obejrzenie wybranego przez siebie filmu (spośród najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy lista poniżej) w gronie przyjaciół i rodziny.

Po uprzednim zakupie seansu (on-line, w aplikacji, kiosku lub kasie), decyzję dotyczącą tytułu trzeba przekazać obsłudze kina przed rozpoczęciem pokazu, dlatego należy przyjść do kina 30 min. przed rozpoczęciem zakupionego seansu prywatnego.

Jak kupić seans prywatny przez internet? To proste!

1/ Wybierz w repertuarze dzień i godzinę seansu i kliknij w przycisk Kup bilet
2/ Kliknij w dowolne miejsce oznaczone niebieskim kolorem, a następnie w Kup bilet zostaniesz przekierowany do listy biletów na seans prywatny, którą należy zaakceptować
3/ Ostatnim krokiem jest wpisanie danych i dokonanie płatności.
4/ Gratulacje: Twój seans prywatny właśnie został zakupiony
5/ Pamiętaj: Przyjdź do kina 30 min. przed seansem i podaj pracownikowi kina jaki film wybrałeś (z listy poniżej).

W seansie może wziąć udział nawet jedna osoba lub duża grupa przyjaciół, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali. Cena minimalna Seansu Prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 złotych. W przypadku zakupu seansu przez internet, doliczana jest opłata internetowa.
Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi