stat
Impreza już się odbyła

Tarapaty, cz. 2 seanse specjalne

Sieć kin Helios zaprasza na kontynuację przygód Julki i Olka znanych z pierwszej części filmu Tarapaty. Przekonajcie się, czy i tym razem uda im się rozwiązać skomplikowaną zagadkę detektywistyczną.

paź 24

sobota, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
gru 13

niedziela, godz. 17:30

bilety 20 zł
Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji Plaża w Pourville Claudea Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. Tarapaty 2 to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

Więcej informacji na www.helios.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    22,90 zł
  • Przedsprzedaż
    16,90 - 20,90 zł
Ceny biletów za osobę:
3 dni (i więcej) przed seansem 16,90 zł
2 dni przed seansem 18,90 zł
1 dzień przed seansem 20,90 zł
W dniu seansu 22,90 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi