W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Student Break (1 opinia)

Premiera realizowanej od trzech lat na Politechnice Gdańskiej niekomercyjnej produkcji filmowej. Cięty humor prosto z akademika i uczelnia widziana oczami studentów kierunków technicznych.

Student Break to niezależna pełnometrażowa komedia absurdalna zrealizowana przez studentów Politechniki Gdańskiej. Film w krzywym zwierciadle ukazuje stereotypy kształcenia na uczelniach technicznych nawiązując do znanego serialu "Prison Break" (polski tytuł "Skazany na Śmierć"). Osadzona w niedalekiej przyszłości historia opowiada o brawurowej ucieczce grupy studentów z Politechniki Stanowej - pierwszej w Polsce uczelni o zaostrzonym rygorze.

Ekipa filmowa serdecznie zaprasza na oficjalną premierę filmu. Projekcja odbędzie się w klimatycznym Kinie "Neptun", które mieści się w Gdańskim Centrum Filmowym w Gdańsku przy ul. Długiej 57. Start w czwartek 17 listopada o godzinie 19:00.

Bilety w cenie 10 zł można nabyć w kasie kina codziennie od 14:00 do 22:00. Po projekcji będzie
można otrzymać ekskluzywne wydanie DVD filmu oraz porozmawiać z twórcami.

Oficjalna strona filmu

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.