stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z filmowymi bohaterami Biedronka i Czarny Kot (2 opinie)

27 i 28 kwietnia wszystkie fanki i wszystkich fanów Biedronki i Czarnego Kota zapraszamy do Alfa Centrum na spotkanie z filmowymi ulubieńcami. Będzie okazja do zrobienia pamiątkowej fotki i poznania sekretu ich tajemnych mocy. Takiej szansy nie można przegapić!

sty 26

środa, godz. 17:00

Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 20.12), godz. 19:00

Wstęp wolny
Plan atrakcji na scenie:

12.00-12.40 Zdjęcia na scenie z bohaterami - i o każdej pełnej godzinie
12.40-13.00; 13:40 - 14:00; 14;40 - 15:00; 15:40 - 16:00; 16:40 - 17:00; 17:40 - 18:00 Konkursy

Wydarzenia w strefach:

# MEGA GRA XXL
Zachęcamy do udziału w grze planszowej, gdzie to wy poruszacie się po planszy, odpowiadając na różne zagadki

# STREFA MASKI
Koniecznie odwiedźcie strefę maski, w której samodzielnie zrobicie papierową maskę ulubionego bohatera - Biedronki lub Czarnego Kota - z dostępnych materiałów i szablonów. Uczestnik otrzymuje stworzoną pracę na pamiątkę.

# STREFA PROJEKTANTA
Obok strefy maski odbywają się zajęcia, na których stworzycie własną biżuterię albo zaprojektujecie stroje dla Biedronki i Czarnego Kota.

# STREFA MALUCHA I MINIPLAC ZABAW
W strefie malucha znajdziecie kolorowanki z motywami Biedronki i Czarnego Kota. Atrakcją dla dzieci będzie także malowanie twarzy, a na miniplacu zabaw znajdują się klocki XXL oraz namiot do zabawy.

# STREFA KINO
Na miękkich poduchach możecie obejrzeć odcinki serialu "Biedronka i Czarny Kot".

# STREFA 3D
Starsze dzieci zapraszamy do strefy trójwymiarowych projektów 3D - dzieła samodzielnie stworzone długopisami 3D będzie można zabrać do domu.

Opinie (2)

 • Zły termin spotkania (1)

  Przykro mi o tym informować, lecz data tego spotkania koliduje z datą największego festiwalu fantastyki w Polsce, na którym będzie większość fanów tego serialu animowanego, gdyż są tam atrakcje dla prawdziwych fanów. Jestem pewien, że gdyby termin tego wydarzenia był przeniesiony o kilka dni, byłoby tam wiele więcej prawdziwych fanów miraculous, pozdrawiam.

  • 1 0

  • Tak

   Z pewnością dla Ciebie przeloza. Dobrze że nie koliduje z twoją pracą bo pewnie też mogą.przelozyc. Jeszcze swoje szczęście im podzuc i idź na pazurki

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.