stat
Wydarzenie już się odbyło

Sopot My Motivation - premiera filmu dokumentalnego

"Sopot My Motivation" opowiada historię Sopockich Zawodów Kulturystycznych, łączą w sobie historię początku polskiej kulturystki, przepisu na sukces oraz przedstawienie sportowej strony tej dyscypliny.

Otwarcie sali kinowej od godziny 17.00
Początek seansu 17.30
19.15 oficjalna gala wręczenia nagród

Trailer: https://youtu.be/i8C4qT0UiSY

"Sopot My Motivation"
w reżyserii Michała Hryszkiewicza


Rodzaj: Film dokumentalny

Film opowiadający historię Sopockich Zawodów Kulturystycznych, łączący w sobie historię początku polskiej kulturystki, przepisu na sukces oraz przedstawienie sportowej strony tej dyscypliny.

Film będzie miał charakter wielowątkowy.

Pierwszy wątek poruszą kulturyści, którzy starowali w latach 1960-1970 i przedstawią, jak wyglądały pierwsze polskie zawody, jak kiedyś wyglądały sylwetki, jakie były priorytety i jak przygotowywali się zawodnicy.

W roli: Jan Koszalski, Lech Bednarek

Drugi wątek będzie dotyczył przepisu na sukces w branży fitness jednego z polskich youtuberów, który poprzez udział w Sopockich Zawodach osiągnął sporą popularność wśród fanów sportów sylwetkowych, ale i nie tylko.

W roli: Filip Kulon ,,Paris Platynov"

Kolejny wątek ma na celu nadać ciągłości całemu filmu i będzie on przedstawiał okres przygotowań oraz udział w XII Zawodach w Kulturystyce i Fitness Sopot 2019.

W roli: Jakub Kaszuba, Adam Josef, Artur Zimmer, Mateusz Boguń, Agnieszka Górecka, Joanna Tańska

Następny wątek dotyczy próby pobicia rekordu 70letniego Jana Łuki w podciąganiu na drążku z obciążeniem podczas Sopockich Zawodów Kulturystycznych.

W roli: Jan Łuka

Wątek kontynuacji tradycji i reaktywacji zawodów.

W roli: Henryk Hryszkiewicz, Michał Hryszkiewicz

Wywiady, historie, opinie gwiazd sportów sylwetkowych, uczestników Sopockich Zawodów

W roli: Radosław Słodkiewicz, Krzysztof Piekarz, Piotr Borecki, Arkadiusz Czerw, Paulina Dębska, Rafał Górka, Rafał Borysiuk, Tomasz Bobrowski

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.