W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Solitudo - oficjalna premiera


Nadszedł czas na wyczekiwaną przez wszystkich oficjalną premierę krótkometrażowego filmu "SOLITUDO". Zapraszamy Was 3 stycznia o godzinie 18:00 do Sopoteki, gdzie będziecie mieli okazję podziwiać owoce pracy wielu zaangażowanych i utalentowanych młodych ludzi z Trójmiasta.

kwi 15

środa, godz. 19:00

bilety 19 zł
ulgowy 16 zł
kwi 16

czwartek, godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
Solitudo Short Film to projekt, który urodził się z pasji. Pasji do kina, do tworzenia, do poznawania nowych ludzi, wymiany talentów i doświadczeń.

Pod kierownictwem Miłosza Jagiełło oraz Adama Wachulewicza udało nam się stworzyć film, przy którym pracowało prawie 20 osób.
Jesteśmy młodym zespołem, pasjonatami z Gdańska, którzy postanowili spotkać się, porozmawiać i wspólnymi siłami stworzyć coś wyjątkowego. Obsada aktorska, dźwięk, muzyka, charakteryzacja, zdjęcia, montaż, scenariusz, reżyseria - za każdą z tych części stoją ludzie, którzy poświęcili swój czas i bardzo starali się, by otrzymać finalny, zadowalający efekt.

Mimo niewielkiego bużetu, zależy nam, aby nasza produkcja była na wysokim poziomie. Stoi za tym ciężka praca, dużo serca, ekipa wspaniałych, utalentowanych ludzi, bardzo intensywne dni na planie. Zrealizowaliśmy cel. Spełniamy marzenia.
I tak powstał nasz film.
____________________________
Solitudo to opowieść o samotności.
A samotność ma wiele twarzy. Różne przyczyny, różne objawy, różne skutki. Oto obraz jednej z nich. Może również Twojej?

Czas trwania: 16 minut

Scenariusz
: Miłosz Jagiełło, Adam Wachulewicz, Paweł Golonko, Jakub Wedeł

Aktorzy: Oliwia Woźnicka, Adam Wiśniewski, Jacek Sawka, Dorian Zypper, Oliwer Zypper, Kamila Suryś

Charakteryzacja: Marcin Riegel, Paulina Wachulewicz

Operator: Adam Wachulewicz

Dźwięk: Olaf Zażembłowski

Oświetlenie: Jacek Sawka

Muzyka: Karol Bączek

Marketing i promocja: Oliwia Woźnicka

Specialne podziękowania dla Łukasz Raczkowski, Krystian Wasiluk, Adrian Bulak, Maciek Jankowski Tomków, Stanica PTTK Wdzydze

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij