stat
Impreza już się odbyła

Slayer: The Repentless Killogy

Przez prawie cztery dekady Slayer udowadniał, że jest najważniejszym thrash-metalowym zespołem na świecie oraz składem, z którym porównuje się wszystkie pozostałe kapele. Potwierdzając swój wkład w historię i rozwój metalowej muzyki zespół w składzie: Tom Araya, Kerry King Gary Holt i Paul Bostaph, w połączeniu z firmą dystrybucyjną Trafalgar Releasing, Nuclear Blast Records i Prime Zero Productions, przeprowadzą atak na wielki ekran!

"Slayer: The Repentless Killogy" zadebiutuje w kinach na całym świecie 6 listopada 2019 roku. Będzie to wyjątkowe, jednorazowe wydarzenie, podczas którego widzowie obejrzą nagrany specjalnie na tę okazję krótkometrażowy film oraz oczywiście pełnoprawny, bezkompromisowy występ zespołu. Całość dokumentuje koncert, który odbył się 5 sierpnia 2017 roku w legendarnej hali Forum w Los Angeles. Podczas pokazu widzowie - jako jedyni na świecie! - zostaną przywitani z ekranu przez zespół za pomocą ekskluzywnego nagrania zarejestrowanego w Ameryce Południowej podczas ostatniego etapu ich światowej trasy koncertowej. Slayer na wielkim ekranie rozniesie was swoją muzyczną energią tylko jednego dnia i tylko w Cinema3D!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.