stat

Siła Dokumentu - Jutro albo pojutrze

W cyklu Siła Dokumentu prezentowane są filmy poruszające różnorodną tematykę - są to między innymi portrety wybitnych artystów, sportowców, ale również filmy przedstawiające społecznie zaangażowane grupy ludzi, którzy swoimi działaniami starają się szerzyć w społeczeństwie wiedzę na temat problemów, z jakimi styka się współczesny świat.

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł
bilety 10 zł
"Jutro albo pojutrze"
reżyseria: Bing Liu
produkcja: USA 2019
czas trwania: 93 minuty
wybrane nagrody: Satelity 2019: Najlepszy film dokumentalny, Film Independent 2019: Nagroda "Prawdziwsze od fikcji" ('Truer than Fiction"), ASKF 2019: Najlepszy film dokumentalny

Jutro albo pojutrze" był nominowany do Oscara i znalazł się na liście najlepszych filmów 2018 r. według Baracka Obamy. Przypadł także do gustu widzom 15. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity, gdzie zdobył aż cztery nagrody: Nagrodę Banku Millennium - Grand Prix, Nagrodę Dokumentalną Warszawy (nagroda publiczności), Grand Prix Dolnego Śląska - Nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Bydgoszcz ART.DOC Award.

Bohaterami filmu są trzej przyjaciele: Zack, Keire i Bing, którzy w Rockford, w stanie Illinois, spędzają wolny czas na jeżdżeniu na deskorolce po mieście i imprezowaniu. Tematem "Jutro albo pojutrze" jest dorastanie tych trzech młodych mężczyzn. Za kamerą stanął jeden z nich - Bing Liu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Na pokazy w ramach cyklu Siła Dokumentu obowiązują bilety specjalne w cenie 10 zł. 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij