stat
Impreza już się odbyła

Sen nocy letniej - National Theatre Live

Dobra nowina dla wszystkich miłośników teatru! Na ekrany kin sieci Multikino - w ramach projektu MultiCulture Britain - powraca cykl National Theatre Live, prezentujący najlepsze spektakle brytyjskie. Starannie wyselekcjonowane tytuły, plejada aktorskich sław, nagradzani reżyserzy - to wszystko na wielkim ekranie, w najlepszej jakości dźwięku i obrazu. W nadchodzących miesiącach Multikino pokaże aż osiem tytułów, z czego dwa - "Uśmiechnij się póki czas" i "Fleabag. Szmata" - premierowo.

"Sen nocy letniej" - przedstawienie na podstawie jednej z najpopularniejszych sztuk wielkiego dramaturga w reżyserii Nicholas Hytnera (twórcy uwielbianej przez widzów komedii "Człowiek dwóch szefów"). W tym spektaklu Bridge Theatre w Londynie zamienia się w świat z sennych marzeń, pełen latających wróżek, nieprzeniknionych mgieł i światła księżyca. W zaczarowanym lesie dojdzie do niezwykłego spotkania. Na drodze dwóch par nieszczęśliwych kochanków oraz trupy aktorskiej staną Król i Królowa bajkowej krainy. Królewska para nie zawaha się wtrącić w losy śmiertelników. W roli główniej Gwendoline Christie - znana m. in. jako Brienne z Tarthu z "Gry o tron". Spektakl to teatralny majstersztyk, dynamiczne, zaskakujące widowisko. Po premierze zagraniczne media rozpływały się w entuzjastycznych recenzjach; teraz zaproszenie do tego niezwykłego świata czeka na widzów Multikina.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi