W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła

Seanse filmowe w ciemno

W każdą środę o godz. 20, będziemy wyświetlać w naszej kawiarni seans filmowy w ciemno. Wcześniej nie zdradzimy tytułu ani fabuły konkretnych filmów. Zapewniamy jednak, że będą to klasyki gatunku z najwyższej półki.

Przygotujemy przegląd filmów kultowych, czasami nieco zapomnianych, takich, do których zawsze warto powrócić i zobaczyć kolejny raz.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do kinomaniaków ale też dla osób, które często borykają się z podjęciem decyzji "jaki film chciałbym dziś zobaczyć"? Wstęp na wszystkie projekcje jest darmowy!

Wystarczy zarezerwować miejsce, rozsiąść się w kinowym fotelu i dać się porwać w filmową podróż pe perłach światowej kinematografii.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij