Impreza już się odbyła
PATRONAT

Samochodowe Kino Ferment: Gdańsk/Sopot (6 opinii)

W długi czerwcowy weekend na parkingu przy ERGO ARENA wystartuje kino samochodowe na 150 aut! Na wielkim ekranie o przekątnej 12 metrów obejrzymy między innymi HEJTERA, DŻENTELMENÓW czy PARASITE, a dźwięk ulubionych filmów popłynie do Waszych aut prosto przez... radio samochodowe!

FilmyWśród starannie wyselekcjonowanych filmów znajdą się polskie hity (HEJTER, PSY 3, JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM), hollywoodzkie przeboje (1917, DŻENTELMENI, NA NOŻE) i hity dla całej rodziny!


Filmowa rozrywka może dostarczyć przyjemności tylko wtedy, gdy jest bezpieczna dla Ciebie i Twoich bliskich! Właśnie dlatego obsługa Kina Samochodowego Ferment wyposażona jest w maseczki, rękawiczki i zapas środków dezynfekujących. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

Bilety na seans sprawdzamy bezdotykowo - tak, by bezpieczne wnętrze Twojego samochodu takim pozostało. W trakcie całego seansu publiczność pozostaje w swoich pojazdach, nie narażając się na niepotrzebny kontakt.

Bilety pojawią się już wkrótce i dostępne będą wyłącznie online pod adresem www.samochodowekino.pl

Regulamin kina dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/notes/samochodowe-kino-ferment/regulamin-samochodowego-kina-ferment/126258392398664/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 - 70 zł
Bilet na pokaz kosztuje:

30 zł – jeśli w samochodzie znajduje się 1 osoba (bilet 1+0)
50 zł – jeśli w samochodzie znajdują się 2 osoby (bilet 2+0)
60 zł – jeśli w samochodzie znajdują się 3 osoby (w tym dziecko) (bilet 2+1)
70 zł – jeśli w samochodzie znajdują się 4 osoby (w tym 2 dzieci) (bilet 2+2)

Opinie (6)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.