• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ron Usterka z ukraińskim dubbingiem

Od 22 kwietnia we wszystkich kinach sieci Multikino rozpoczynamy seanse bajki "Ron Usterka" z ukraińskim dubbingiem! Dla uchodźców z Ukrainy filmy będą wyświetlane oczywiście za darmo. Serdecznie zapraszamy najmłodszych widzów. Chcemy, żeby nasi goście, zwłaszcza dzieci, choć przez chwilę mogły odciąć się od tego, co przeżyły i zanurzyły w świecie magii.

sie 13

sobota, godz. 20:30

Gdynia, ul. Staniszewskiego 1A...
Wstęp wolny
"Ron usterka" wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation to historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który ma być jego "Najlepszym przyjacielem z pudełka". Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń. Film jest wyreżyserowany przez weterana studia Pixar, Jean-Philippe Vine'a oraz współzałożycielkę Locksmith Sarah Smith. Scenariusz został napisany przez Petera Baynhama.

Фантастична анімація <<щось>> від студій 20th Century Studios та Locksmith Animation's - це історія про незграбного школяра Барні та його <<найкращого>> Рона, розумного робота, який вміє ходити і говорити.Несправність Рона, що трапляється в епоху соціальних мереж, відправляє їх у захоплюючу подорож, яка покаже героям, що таке справжня дружба.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.