Film

5.8 9 ocen 1 10

Rock Dog

(5 opinii)
produkcja
Chiny
gatunek
Komedia, Animacja, Przygodowy
premiera
4 lipca 2017 (Polska)
reżyseria
Ash Brannon
scenariusz
Ash Brannon
czas trwania
1 godz. 30 min.
dla dzieci
od lat 8

Obsada

Kuba Molęda, Marcin Dorociński, Anna Dereszowska, Tomasz Lach, Aleksander Milwiw-Baron, Wiktor Zborowski, Mirosław Zbrojewicz, Luke Wilson

Opis filmu

Bodzio należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bodzia trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

Zwiastun

Nasza recenzja

Wakacje przed wielkim ekranem. Na co do kina z dziećmi?

Kapryśna jak dotąd wakacyjna aura nie rozpieszcza szczególnie najmłodszych, którzy nie zawszą mogą chwycić za piłkę i pognać na okoliczne boisko czy plac zabaw. Filmowy seans w kinie zyskuje więc na wartości, tym bardziej, że tradycyjnie latem repertuar wypełniają przebojowe animacje dla maluchów i propozycje dla nieco starszych dzieciaków. Sprawdzamy, na co warto w Trójmieście pójść do kina z...

Opinie (5)

 • Super

  Bardzo dobry film. Dzieci zachwycone. Pouczający. Momentami smutny, ale po to by zrozumieć jak "działa" dzisiejszy świat.
  Polecam.

  • 3 0

 • Bardzo dobry film

  • 2 0

 • Film z przesłaniem

  Wreszcie film, na który warto pójść z dziećmi. Nie jest przekrzyczany, ma prosty przekaz. Pokazuje dziecio, że warto mieć marzenia, cele i warto do nich dążyć, nawet kiedy napotyka się na przeciwności ...dla rodziców też płynie nauka, że nie można dzieci przed wszystkim ustrzec i trzeba im pozwolić na realizowanie się zgodnie ze swoimi talentami i wspierać je.
  Naszym dzieciom (6 i 11 lat) bardzo podobał się ten film, nam rodzicom również.
  Film z pewnością nie ma takiej reklamy jak ostatni hit z Mionionkami czy kapitan Majtas, który ma być za chwilę grany, ale jest godny polecenia.

  • 3 0

 • Warto zobaczyć..

  Film godny polecenia. Dla całej rodziny.
  Wesoły, czasami trochę smutny, by zmusić młodego widza do refleksji.
  Moim dzieciakom bardzo podobał się (mnie rownież).

  • 3 0

 • Super

  Mój wnuk zachwycony -Warto obejrzeć

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Premiery

18.09.2020 r.

11.09.2020 r.