stat
Impreza już się odbyła

Reel Rock Tour Poland

Reel Rock Tour to cykl prezentacji premierowych filmów wspinaczkowych produkcji amerykańskiej prezentowanych w ponad 500 lokalizacjach w 40 państwach świata. Tegoroczne 4 filmy Reel Rock 15 to potężna dawka inspiracji, emocji i humoru. Ważne ludzkie historie, istotne przejścia wspinaczkowe minionego roku, a także niezwykły triumf determinacji, proces poznawania siebie, piękne przygody w różnych zakątkach świata i więzi przyjaźni, które zmieniają życie.

sty 26

środa, godz. 18:00

bilety 33,90 zł
przedsprzedaż 21,90 - 27,90 zł

w każdy czwartek (do 24.02), godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł
DEEP ROOTS (35 min)
Wyróżnienie Jury Festiwalu Górskiego 2021.
Lonnie Kauk wraca do swoich indiańskich korzeni w Yosemite oraz podąża śladami ojca słynnego wspinacza Rona Kauka powtarzając jego najbardziej znane drogi wspinaczkowe.

ACTION DIRECTE (16 min)
Nagroda dla Najlepszego Filmu Wspinaczkowego Festiwalu Górskiego 2021.
30-letnia Francuzka Mellissa Le Nevé przez 7 lat trenowała absurdalnie trudne przechwyty, walczyła z własnym zwątpieniem i legendą Action Directe, by w końcu jako pierwsza kobieta przejść tę najbardziej ikoniczną sportową drogę na świecie.

FIRST ASCENT / LAST ASCENT (25 min)
Przyjaciółki Hazel Findlay i Maddy Cope jadą w odległy rejon Mongolii, w poszukiwaniu nowych dróg tradowych.

BLACK ICE (45 min)
Nagroda Publiczności Festiwalu Górskiego 2021.
Ekipa początkujących wspinaczy ze ścianki Rox w Memphis, Tennessee jedzie do mroźnego stanu Montana, gdzie tacy guru jak Manoah Ainuu, Conrad Anker i Fred Campbell będą chcieli zarazić ich miłością do przeżywania przygód w górach zimą.

UWAGA! Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią prosimy o przyjście na seans max. do godziny 18.30 w celu sprawnego i bezkolizyjnego zajęcia miejsc na sali. W kinie istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa, weźcie więc ze sobą maseczki! Z racji limitu osób zaszczepionych na sali w przypadku jego przekroczenia będziemy prosić was o dobrowolne wypełnienie deklaracji o zaszczepieniu i podaniu swoich danych osobowych.

Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.