• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Reel Rock 16

Od 2005 roku seria filmów wspinaczkowych Reel Rock opowiada piękne historie o wybitnych sportowcach i ich osiągnięciach. Twórcy tej kolekcji Josh Lowell, Peter Mortimer i Nick Rosen mają też na koncie takie tytuły jak Valley Uprising, The Dawn Wall oraz The Alpinist. Zaraz po ogólnoświatowej premierze online program Reel Rock 16 rusza w świat na pokazy kinowe. Polska premiera w gdańskim Multikinie już 8 i 9 czerwca o godzinie 19:00!

lip 2-3

sobota - niedziela, godz. 12:15, 14:30

bilety 24,90 zł
przedsprzedaż 14,90 - 20,90 zł

w każdą środę (od 06.07 do 27.07.2022)

bilety 5 zł
Najserdeczniej Was zapraszamy do wspólnego oglądania!

Bilety GDAŃSK:
08.06 https://bit.ly/3ymKx4Q
09.06 https://bit.ly/3MYlZmP

REEL ROCK 16 to 4 nowe fascynujące odcinki, a w nich same gwiazdy światowej wspinaczki:

Bridge Boys
Kilkudniowa wspinaczka w stylu bigwallowym pod 750-metrowym mostem w Anglii, w wykonaniu słynnych Wide Boyz. Tom Randall i Pete Whittaker próbują przejść najdłuższą i najbardziej zaskakującą rysę na świecie.

Barefoot Charles
Mieszka w jaskini w lesie Fontainebleau pod Paryżem, śpiewa arie operowe, wspina się na bosaka... Kim jest Charles Albert minimalista, przechodzący kosmicznie trudne boulderowe problemy?

Big Things to Come
Świetnie wspinająca się Alex Johnson od 10 lat zmaga się z trudnym boulderowym wyzwaniem. Walka o przejście "The Swarm" w Bishop, w Kalifornii toczy się równolegle do odkrywania przez Alex własnej tożsamości.

Cuddle
Słynny duet Alex Honnold i Tommy Caldwell w starciu z łańcuchówką, łączącą 17 szczytów w Parku Narodowym Gór Skalistych. Półtora dnia wykańczającego biegania po górach, wspinania z lotną asekuracją i free solo w wykonaniu Alexa i Tommy'ego, ze wsparciem Adama Stacka.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.