stat
Impreza już się odbyła

Przyjaciele Treflika | Poranek filmowy

Przyjaciele Treflika to nowy cykl poranków filmowych w Gdyńskim Centrum Filmowym, dostosowanych do różnych dziecięcych potrzeb.

️️️W trzech salach kinowych równolegle pokażemy te same odcinki polskiej serii animowanej Rodzina Treflików, ale w trzech odmiennych formułach:
- klasycznego seansu filmowego,
- pokazu w Kinie Przyjaznym Sensorycznie,
- projekcji uzupełnionej o tłumaczenie w języku migowym.

Kino Przyjazne Sensorycznie to pokazy filmowe dedykowane dzieciom ze spektrum autyzmu. W sali kinowej światło jest nie do końca wygaszone, a dźwięk przyciszony. Widzowie mogą przemieszczać się po sali.

A oto program kolejnych poranków z cyklu:

Sobota, 6 lutego 2021. Treflikowa magia
Kołysanka
Duży Wujcio
Magiczna Czapeczka
Pułapka
Fortepian
Duch

Sobota, 6 marca 2021. Podróże Treflików
Księżyc
Chińszczyzna
Kołysanka
Wehikuł czasu
Dziki Zachód
Żywa woda

Rodzina Treflików. Polski serial animowany dla dzieci zrealizowany w Studiu Trefl w Trójmieście. To pierwsza produkcja w Polsce wykonana w technice lalkowej z wykorzystaniem druku 3D. Jego pomysłodawcą jest założyciel studia, Kazimierz Wierzbicki.

Rodzina Treflików to animacja dedykowana dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. Jej reżyserem jest Marek Skrobecki, będący współtwórcą oscarowego filmu Piotruś i wilk, który w 2007 roku triumfował w kategorii Najlepszy Krótkometrażowy Film Animowany.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.