stat
Impreza już się odbyła

Projekcja filmu "Portrety beznadziejne"

Zapraszamy do naszego kameralnego kina w pokoiku. Kto jeszcze nie widział niech wpada i niech weźmie ze sobą drugiego człowieka. Proponujemy Państwu Portrety beznadziejne - usieciowiony spektakl teatru tańca HERTZ HAUS.

W projekcie wracamy do koncepcji spektaklu z 2017 roku i wzbogacamy jego narrację możliwościami płynącymi z nowego medium jakim jest wideo. Nie jest to tylko rejestracja spektaklu, a poetycki reportaż, który przenosi kluczowe fragmenty Portretów w nową przestrzeń i kontekst. To intymna, filmowa wersja opowieści o indywidualnej beznadziei i zbiorowym przetrwaniu.

To nadal opowieść o procesie definiowania siebie wobec społeczeństwa, ale głównie wobec własnych filtrów, kształtujących autoportret. Portrety beznadziejne to analiza przypadku, to przestawienie portretu realistycznego, idealnego, imaginalnego, pamięciowego, oficjalnego, zbiorowego, pojedynczego, beznadziejnego, ludzkiego.

Reżyseria i wykonanie: Magdalena Kowala, Natalia Murawska, Joanna Woźna, Anna Zglenicka
Muzyka STENDEK
Zdjęcia/montaż - Emil Neumann
czas trwania: 60min

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacje: promocja.zakladkulturalny@gmail.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.