stat
Impreza już się odbyła

Projekcja filmowa z duszą

Biblioteka Sopocka zaprasza na Projekcję filmową z duszą!

w każdy czwartek (do 24.02), godz. 13:00, 18:00

bilety 10 zł

w każdy czwartek (do 24.02), godz. 13:00, 18:00

Gdynia,
bilety 10 zł
Wszystkich kinomanów Sopoteka ma zaszczyt i przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z filmem. Nie będzie to jednak żaden zwykły pokaz filmowy, jakich wiele, o nie. Nasze projekcje to coś znacznie więcej - mają swoją specyfikę, ba, nawet duszę. Nie wierzycie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Poczujcie na własnej skórze dreszcz emocji, jakich z pewnością nie poskąpi Wam żaden z wybranych przez nas filmów. Zaciągniemy kotary, przygotujemy popcorn, wyłączymy światło i w tak sprzyjających okolicznościach, w ciemności, ciszy i skupieniu, zaprezentujemy Wam, drodzy kinomani, obraz, który nie pozwoli o sobie zapomnieć jeszcze długo po seansie.

Tym razem pokażemy Wam dramat wojenny pewnego niepokornego reżysera, którego nazwisko jest gwarantem wartkiej akcji, błyskotliwego humoru, bohaterów o wyrazistych charakterach i... litrów przelanej krwi. Odwiedźcie Sopotekę i zobaczcie jak mogłyby się potoczyć losy II wojny światowej, gdyby do akcji wkroczyła pewna bardzo zdeterminowana kinomanka...

Stałym bywalcom kina z pewnością nie trzeba o tym przypominać, mimo wszystko pozwolimy sobie jednak zaznaczyć, że warto zjawić się u nas punktualnie. Każdy seans poprzedzony jest bowiem krótką prelekcją poświęconą konkretnemu obrazowi.

Prosimy też, byście nie uciekali z sali zaraz po tym, jak na ekranie pojawią się napisy końcowe. Sopoteka to miejsce sprzyjające dyskusji, której jak najbardziej możecie się oddać... przynajmniej do godziny 20:00. Planujemy przygotować dla Was również drobne filmowe niespodzianki. Żeby jednak dowiedzieć się więcej, musicie wykazać się cierpliwością... i koniecznie nas odwiedzić!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.