stat
Impreza już się odbyła

Premiery Filmowe | Lipiec

Zapraszamy do KinoPortu na dwie premiery filmowe w lipcu! 19 lipca premierowo zagramy film dokumentalny o jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy piłki nożnej - Diego Maradonie. A 26 lipca o godz. 19.20 zapraszamy na najnowszy obraz Woody'ego Allena "W deszczowy dzień w Nowym Jorku".

DIEGO
Reżyseria: Asif Kapadia
Produkcja: Wielka Brytania 
Czas trwania: 130 min.
premiera: 19 lipca

Finał niezwykłej trylogii nagrodzonego Oscarem reżysera filmów "Amy" i "Senna" - ostatnia część fascynującej opowieści o ikonach popkultury, sławie i fatum. Młody, niezwykle utalentowany chłopak zostaje ściągnięty do włoskiego klubu Napoli. Jego geniusz i charyzma wkrótce robią z Napoli najlepszą drużynę świata. Na boisku dokonuje cudów, ale gdy gasną światła, wszystko wymyka się spod kontroli. Diego nie potrafi udźwignąć swojej sławy, a miasto, które zrobiło z niego boga, z dnia na dzień staje się jego przekleństwem.
 
W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU
Reżyseria: Woody Allen
Produkcja: USA
Czas trwania: 95 min.
premiera: 26 lipca
Nowa komedia romantyczna Woody'ego Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby'm (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku - jednak ich plany ulegają zmianie równie szybko jak słoneczna pogoda, która znika w ulewnym deszczu.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.