stat

Premiera miesiąca | Krew Boga

Zapraszamy 14 czerwca o 19.30 do KinoPortu na premierę najnowszego filmu nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera Bartosza Konopki - "Krew Boga". 

KinoPasja | Boże ciało

paź 22

wtorek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
bilety 26,50  zł
ulgowy 22,50  zł
KREW BOGA
reżyseria: Bartosz Konopka
czas trwania: 100 min. | produkcja: Polska, Belgia 2019
wybrane nagrody: Złote Lwy 2018: wygrana w kategorii najlepsze zdjęcia
premiera: 14 czerwca 
 
Najnowszy film nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera Bartosza Konopki - twórcy głośnego "Królika po berlińsku" i docenionego przez widzów i krytyków obrazu "Lęk wysokości". "Krew Boga" to posiadająca współczesny wymiar refleksja nad istotą wiary i kościoła, formą przypominająca bezkompromisowe dzieła Nicolasa Windinga Refna oraz serialowy hit "Gra o tron".
 
W rolach głównych występują: Krzysztof Pieczyński ("Belfer", "Ziarno prawdy", "Jack Strong"), Karol Bernacki ("Amok"), Jacek Koman ("Moulin Rouge!", "Son of a Gun", "Ziarno prawdy"), Wiktoria Gorodeckaja, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, Jan Bijvoet ("Peaky Blinders", "Borgman", "W objęciach węża"), Jeroen Perceval ("Głowa byka", "Ardeny") oraz jeden z najoryginalniejszych współczesnych performerów - Francuz, Olivier de Sagazan.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij