• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Premiera filmu "Szarańcza"

Zaczynamy o 20.00 premierowym pokazem fimu Szarańcza - dokumentu pokazującego scenę graffiti od wewnątrz. Szykujcie się na bombing pociągów i ścian na dużym ekranie , oraz podróż przez ulice polskich i europejskich miast, to wszystko przy dźwiękach puszek i hip hopu.

maj 28-1.06

sobota - środa, godz. 10:00

Gdynia,
bilety 17,90 - 23,90 zł
maj 28-1.06

sobota - środa, godz. 10:40

bilety 25 zł
przedsprzedaż 15-21 zł
Twórcy filmu mówią: "Szarańcza" to film dokumentalny o Świętym Mieście. Graffiti to nie tylko bazgroły czy pomazane ściany, dla nas to nieodłączny element przestrzeni miejskiej, styl życia a przede wszystkim głos naszego pokolenia. Celem dokumentu jest nie tylko sportretowanie setek akcji na pociągach i blokach, ale pokazanie tego, co miało na nas wpływ przy tworzeniu graffiti. Chcemy opowiedzieć o naszej pasji przez pryzmat miasta i rozwiać wątpliwości - czy to wandalizm czy sztuka.

Od razu po filmie gramofony odpalają nasi goście Lazy One znana z kolektywu WCK, oraz DML, na 100czniowej rezydencji. Gramy rap, funk i dużo więcej dawajcie do nas.

W czasie wydarzenia otwarta będzie Galeria Layup. Do zobaczenia w 100czni:Inside!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.