Impreza już się odbyła

Powrót Nataniela W. (3 opinie)

Co zobaczyłby Nataniel Wolf, astronom i badacz żyjący w XVIII wieku, gdyby doszło do urzeczywistnienia jego wizji przywrócenia mu życia dzięki osiągnięciom rozwijającej się i przełamującej kolejne bariery nauki, w którą tak bardzo wierzył?... Co by pomyślał i jak zareagował, gdyby jakimś sposobem udało mu się "zobaczyć" to co zdarzyło się w czasie poprzedzającym jego urodzenie i w czasie jaki upłynął od jego śmierci do naszego dzisiaj?... Kogo by spotkał i jakich wydarzeń byłby świadkiem, gdyby jego obecność ograniczyć do miejsca w którym żył i działał, do samej Biskupiej Górki, niewielkiej przecież i skromnej dzielnicy Gdańska?

Relacja z imprezy

w każdy wtorek (do 28.09), godz. 19:30

Gdańsk,
Wstęp wolny

Film pt. Powrót Nataniela W.,
czyli przyczynek do rozważań na temat przeszłości Biskupiej Górki jest poetycką próbą odpowiedzi na te śmiałe i trochę niezwykłe pytania. Swojej oficjalnej premiery film doczeka się już wkrótce, dokładnie 06.11.2017 r., a jego projekcja odbędzie się w Gdańsku, o godzinie 18.00, w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności, przy placu Solidarności 1.


Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=UZNAbZ5w10s

WSTĘP WOLNY

Opinie (3)

 • Krzysztof Baliński gra główna rolę?! (1)

  niesamowity aktor!

  • 2 0

  • Tak , Krzysztof gra główną rolę i także reżyserował i współtworzył scenariusz , jest rewelacyjny

   • 1 0

 • Warto zobaczyć

  Na Biskupiej Górce mieszkało kilka ciekawych postaci i film przedstawia ich portrety. Interesująca jest realizacja filmu. W projekt zaangażowali się mieszkańcy i miłośnicy BG.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.