stat
Impreza już się odbyła

Poranki filmowe w KinoPorcie

PORANKI FILMOWE:
10.11.2013, godz. 10.45
17.11.2013, godz. 10.45
24.11.2013, godz. 10.45

MAMBO, LULA I PIRACI
2013 | 80' | Dania | reż. Jan Rahbek

Piosenkarka Lula i dzielny strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę Carlosa, który zamierza przejąć władzę na wyspie prezydenta Małpiozo i nękać jej mieszkańców podrzędnym disco 24-godziny na dobę. Mambo i Lula, wspierani przez załogę piratów-melomanów rzucają wyzwanie Carlosowi i rozpoczynają pełną przygód walkę.

W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Katarzyna Pakosińska, Zbigniew Zamachowski, Jarosław Boberek.

mat.prasowe
mat.prasowe


GDZIE JEST GWIAZDKA?
2012 | 80' | Norwegia | reż. Nils Gaup

Dawno, dawno temu jedyna córka władcy niewielkiego królestwa, Złotowłosa, wybrała się do lasu w poszukiwaniu Gwiazdy Bożego Narodzenia i... słuch o niej zaginął. Królowa zmarła z żalu i tęsknoty za córką, a król przeklął Gwiazdę, sprawiając, że w jego królestwie nastały smutek i ciemność. Legenda jednak głosi, że Złotowłosa wciąż żyje i powróci do królestwa, gdy tylko król odnajdzie Gwiazdę i przywróci jej blask. Odtąd król szuka Gwiazdy w każde Boże Narodzenie, lecz na próżno. Tuż przed świętami ostatniej szansy do królestwa trafia 12-letnia Sonja, porwana przez bandę rozbójników. Dzielnej dziewczynce udaje się uciec od porywaczy, a przy okazji poznać smutną historię króla. Wzruszona jego losem i dobrocią, Sonja przysięga mu pomóc i wyrusza w długą, pełną przygód i niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu magicznej Gwiazdy...

Film Nilsa Gaupa powstał na podstawie klasycznej sztuki Sverre Brandta, często granej w norweskich teatrach przed Bożym Narodzeniem. Teraz i polskie maluchy wraz z rodzicami mają okazję poznać tę piękną historię. Ponadczasowe wartości, które przekazuje film, takie jak wiara w to, że Dobro zwycięża Zło, a trud zostaje wynagrodzony, wraz z zawartymi w nim fantazją i magią, czynią "Gdzie jest Gwiazdka?" doskonałą rozrywką dla całej rodziny.

W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Krzysztof Kowalewski, Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska.

mat.prasowe
mat.prasowe

Informacja o biletach

10 zł - opiekun + 2 dzieci

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Zapowiedzi