stat
Impreza już się odbyła

Poranki: Basia

Uwaga, uwaga! Basia powraca! Kolejna porcja przygód rezolutnej kilkulatki znanej z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak znów na ekranach sieci Multikino. Zapraszamy na weekendowe poranki z nową serią filmów animowanych: "Basia 3". Nie dajcie się prosić, Basia czeka!

lut 27

czwartek, godz. 20:00

bilety 30 zł
ulgowy 28 zł
lut 29-1.03

sobota - niedziela, godz. 10:30, 12:30

bilety 22 zł
Pełny opis
Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek pojawi się w kinach sieci Multikino już od 9 listopada. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. "Basia 3" to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyser serialu Marcin Wasilewski zachował styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Partnerem filmu jest wydawnictwo Egmont Polska, które już od 10 lat wydaje serię o przygodach rezolutnej Basi, która jest pierwszą na polskim rynku próbą wypromowania na szeroką skalę polskiego współczesnego bohatera dziecięcego.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij