stat

Poranki: Basia 3

Uwaga, uwaga! Basia powraca! Kolejna porcja przygód rezolutnej kilkulatki znanej z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak znów na ekranach sieci Multikino. Od 9 listopada zapraszamy na weekendowe poranki z nową serią filmów animowanych: "Basia 3". Nie dajcie się prosić, Basia czeka!

31 lipca - 20 sierpnia 2020, godz. 10:30

bilety 17,90 zł
Kup bilet

w każdą sobotę (do 29.08), godz. 18:30 - 23:00

Wstęp wolny
Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek pojawi się w kinach sieci Multikino już od 9 listopada. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. "Basia 3" to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyser serialu Marcin Wasilewski zachował styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Partnerem filmu jest wydawnictwo Egmont Polska, które już od 10 lat wydaje serię o przygodach rezolutnej Basi, która jest pierwszą na polskim rynku próbą wypromowania na szeroką skalę polskiego współczesnego bohatera dziecięcego.

Projekcje podczas weekendowych Poranków obejmują zestaw czterech odcinków:

"Basia i bałagan"
"Basia i Mama w pracy"
"Basia i Titi"
"Basia i Boże Narodzenie"

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij