stat
Impreza już się odbyła

Pokazy specjalne: BOSCH - ogród snów

Film dokumentalny w reżyserii Jose Luis Lopez Linares o jednym z najważniejszych dzieł Boscha i jednym z najbardziej ikonicznych i zagadkowych obrazów w historii malarstwa obrazie Ogród rozkoszy ziemskich.

W przygotowaniu produkcji wzięło udział wielu artystów, pisarzy, filozofów, muzyków i naukowców dzieląc się osobistymi przemyśleniami o historycznym i artystycznym znaczeniu obrazu, kontynuując dyskurs rozpoczęty 500 lat temu na dworze książąt Nassau, kiedy wierzono, że obraz został jedynie zlecony przez Boscha.

Jest bardzo niewiele danych na temat tożsamości i życiorysu Boscha, co wzmaga jeszcze zainteresowanie wokół zagadki znaczenia ukrytego w jego twórczości. Jak mówi Falkenburg, narrator dokumentu i prowadzący rozmów z uczestnikami: Na końcu powieści pisarz zazwyczaj ujawnia tajemnicę. W tym przypadku autor nie chce, aby rozwiązać zagadkę, chce sam nią pozostać.

4 terminy:

25.06 godz..18:00
26.06 godz. 15:00
27.06 godz. 16:00
28.06 godz. 12:30Bilety w sprzedaży online:
https://biletyna.pl/film/Bosch-Ogrod-snow
Rezerwacje: bilety@kinokameralnecafe.pl lub tel. 58 690 70 75
 

Informacja o biletach

  • Kontakt
    58 690-70-75
Bilety w sprzedaży online:
https://biletyna.pl/film/Bosch-Ogrod-snow
Rezerwacje: bilety@kinokameralnecafe.pl lub tel. 58 690 70 75

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.