• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pokaz przedpremierowy Proxima

Kino Kameralne Cafe oraz Best Film zapraszają na pokazy przedpremierowe filmu "P R O X I M A". Eva Green w kobiecym wydaniu "Pierwszego człowieka".

maj 28-1.06

sobota - środa, godz. 10:00

Gdynia,
bilety 17,90 - 23,90 zł
maj 28-1.06

sobota - środa, godz. 10:40

bilety 25 zł
przedsprzedaż 15-21 zł
Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli.
Kiedy zostaje wybrana na członka załogi misji "Proxima", jej dotychczasowe życie zaczyna się komplikować. Jako astronautka jest gotowa, by spełnić swoje marzenia i polecieć w kosmos, jako mama boi się rozłąki z córką. Każda decyzja jest dobra i zła jednocześnie. Wyprawa w kosmos czasami okazuje się mniejszym wyzwaniem niż zwykłe życie na Ziemi.

ZWIASTUN: https://youtu.be/OusiwdEZzvc

""Proxima" w reżyserii Alice Winocour jest filmem wyjątkowym, poruszającym temat zazwyczaj pomijany przez kino." / Moviesroom

"Jeśli scena pożegnania Coopera z córką w Interstellar rozdarła wam serca, film Winocour poruszy was nieporównywalnie bardziej, zwłaszcza że Proxima wydaje się znacznie bliższa życiu niż epicki fresk Christophera Nolana." / film.org.pl

"Proxima ostatecznie okazuje się filmem bardzo bliskim rzeczywistości - takie kobiety istnieją, a my odkrywamy, że mamy z nimi wiele wspólnego. " / Screen Daily

"Proxima" - film w reżyserii Alice Winocour, z Evą Green i Mattem Dillonem w rolach głównych - otrzymał Nagrodę Specjalną Jury podczas zakończonego w sobotę 67. MFF w San Sebastian.

Kiedy:
5 stycznia 17:30
9 stycznia 20:45

Bilety:
https://biletyna.pl/film/Proxima

Zapraszamy na kosmiczne emocje w kinie!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.