stat

Pokaz filmu Rocky Horror Picture Show z inscenizacją na żywo

Kolektyw Uniwersalny zaprasza na jedyne takie wydarzenie w Trójmieście! Najdłużej wyświetlany film w historii zagości w murach uniwersytetu, a razem z nim zmysłowi mieszkańcy galaktyki Transylvania, którzy w towarzystwie pozostałych postaci zejdą z ekranu na jedną noc. Rocky Horror Picture Show czas zacząć!

Kino Seniora

w każdą środę (do 31.12), godz. 12:00

bilety 10 zł
Jest to pokaz na którym (zgodnie z tradycją) nie obowiązuje zwykła etykieta kinomana - można śpiewać, tańczyć, wykrzykiwać do ekranu, używać rekwizytów i odziać się w stroje odpowiednie na bal u transseksualnego szalonego naukowca. Można też po prostu usiąść wygodnie i doświadczać.

Rocky Horror Picture Show
USA/Wielka Brytania 1975, reż. Jim Sharman
wyk. Tim Curry, Susan Sarandon, Barry Bostwick, Richard O'Brien

Film, który doskonale spełnia wszystkie założenia filmu kultowego opracowane przez Umberto Eco. Od 25 lat jest bez przerwy pokazywany w kinach amerykańskich i ma swoje niezwykle oddane grono wielbicieli. "Rocky Horror Picture Show" to niesamowita mieszanka komedii, horroru i musicalu. Do tajemniczego zamku zamieszkiwanego przez groźnego doktora Frank-N-Furtera pewnej nocy trafiają Janet i Brad, którym zepsuł się samochód. Para ta stanie się świadkiem stworzenia przez doktora idealnego kochanka Rocky'ego Horrora.

After Party: Mechaniczna Pomarańcza

Zapraszamy! Kolektyw Uniwersalny

Projekt zrealizowany w ramach konkursu AlterProjekt organizowanego przez Akademickie Centrum Kultury UG "ALTERNATOR".

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij