stat
Impreza już się odbyła

Pojedynek na głosy z pokazem specjalnym

Zapraszamy na seans premierowy Pojedynek na głosy! Z tej okazji premierę poprzedzi specjalny pokaz "Więcej niż śpiew" - to pierwszy polski film dokumentalny ukazujący fenomen śpiewania w chórze. Opowiada o pasji ludzi, którzy decydują się na współtworzenie zespołu. Głównymi bohaterami są członkowie Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego, którzy dzielą się tym, co daje im wspólny śpiew i bycie częścią grupy, którą połączyła miłość do muzyki.

Pojedynek na głosy
Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że "piosenka jest dobra na wszystko". Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

reżyseria: Maciej Jarczyński, czas trwania: 25 minut, Film "Więcej niż śpiew" w 2017 został nominowany do Grand OFF - Najlepszy film dokumentalny.

20:30 WIęcej niż spiew
21:00 Pojedynek na głosy

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
  • Kontakt
    58 690-70-75
Link do biletów: https://biletyna.pl/film/Premiera-Pojedynek-na-glosy-z-pokazem-specjalnym-Wiecej-niz-spiew/Gdansk

Rezerwacje: tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.