W związku z oficjalnym rozporządzeniem o odwołaniu wszelkich imprez masowych, wydarzeń kulturalnych oraz pokazów kinowych, wszystkie kina w Trójmieście zdecydowały o zamknięciu swoich obiektów do odwołania.
Szczegółowe informacje o zwrotach zakupionych wcześniej biletów, repertuarze i ponownej dostępności obiektów będą udostępniane na stronach poszczególnych kin.
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Plastikowy ocean - Miasto 2050

Plastikowy ocean pokaz filmu i dyskusja w ramach cyklu Miasto 2050 moderowana przez Annę Desogus (Ambasada Czystej Planety).

Jak odpady plastikowe trafiają do mórz i oceanów? Jakie są konsekwencje globalnego kryzysu zanieczyszczenia plastikiem? Czy recykling jest rozwiązaniem problemu plastikowych odpadów? Jakie działania jednostki oraz działania systemowe są potrzebne by poprawić sytuację? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas dyskusji po wspólnym obejrzeniu filmu Plastikowy Ocean

Wydarzenie poprowadzi Anna Desogus
- doradca i edukator w obszarze zrównoważonego rozwoju i zero waste. Pracuje z sektorem prywatnym, publicznym i organizacjami pozarządowymi. Działa pod szyldem Ambasada Czystej Planety. Prowadzi wykłady oraz warsztaty dot. m.in. zasad zero waste na poziomie jednostki i firmy, metod ograniczania ilość odpadów, poprawnej segregacji, oraz odpowiedzialnego podejścia do plastiku.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij