stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Piotruś Pan

  • czwartek, 25 stycznia,
    godz. 19:00
  • Gdynia, Jerzego Waszyngtona 21  mapa
    Gdynia, Jerzego Waszyngtona 21  mapa
  • 38, ulgowy 32

British Council i Multikino zapraszają na spektakl "Piotruś Pan" z National Theater w Londynie. Retransmisję przedstawienia będzie można zobaczyć 25 stycznia 2018 o godzinie 18.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu "National Theatre Live w Multikinie".

bilety 25 zł

Wystawa na ekranie: Ferrari...

paź 22

poniedziałek, godz. 18:00

bilety 33 zł
ulgowy 28 zł


Gdy Piotruś Pan, przywódca Zagubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwy pirat Kapitan Hook już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód. Orgia magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko.

Spektakl powstał na podstawie sztuki powieściopisarza i dramaturga Sir Jamesa Matthew Barrie'go. Ten szkocki baronet w 1904 roku wystawił sztukę "Peter Pan" ("Piotruś Pan, czyli o chłopcu, który nie chciał dorosnąć"), a w 1911 na jej kanwie napisał powieść pod tytułem "Peter Pan and Wendy", w Polsce znana jako "Przygody Piortusia Pana". Spektakl powstał w koprodukcji National Theatre i Bristol Old Vic. Wyreżyserowała go Sally Cookson, której inscenizację "Jane Eyre" oglądaliśmy w cyklu National Theatre Liv

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij