Film

5.2 5 ocen 1 10

Pacific Rim: Rebelia

produkcja
USA
gatunek
Akcja
premiera
23 marca 2018 (Polska)
22 lutego 2018 (Świat)
reżyseria
Steven S. DeKnight
scenariusz
Emily Carmichael

Obsada

John Boyega, Scott Eastwood, Rinko Kikuchi, Cailee Spaeny, Tian Jing, Burn Gorman, Adria Arjona, Charlie Day

Opis filmu

W roli rebelianta Jake’a Pentecosta zobaczymy znanego z „Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy” Johna Boyegę. Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów.

Zwiastun

Nasza recenzja

W filmowym ringu gigantyczne roboty znów stają naprzeciwko monstrualnych poczwar, a stawką tradycyjnie są losy zagrożonego kataklizmem świata. Rewanż za efektowny pojedynek sprzed 5 lat przypomina jednak bardziej chaotyczną bijatykę amatorów, niż klasowe starcie czempionów. Potężnych ciosów i widowiskowych knockdownów nie brakuje, ale na mistrzowski pas nikt tutaj nie zasłużył. Jak przystało...

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Kina

Gdynia

Rumia

DKFy

Premiery

25.09.2020 r.

18.09.2020 r.

Zapowiedzi